FESTOOL D 5X30/1800 BU DOMINO deuvels beuken (1800 st.) - 493296
 101,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
doos
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
Professionele Gereedschap voor Houtbewerking
Productomschrijving
Stabiel. Stabieler. DOMINO.
  • Door de zijdelingse langsgroeven kan overtollige lijm naar buiten komen
  • 100 % draaiveilig al vanaf de eerste DOMINO deuvel
  • Snel vinden van de juiste deuvel door ingeslagen maten
Geschikt voor
  • Stabiele verbindingen in massief hout en plaatmateriaal
  • Meubel-, stand- en winkelbouw
  • Voor DF 500, DF 500 R, DFC 500
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 30 mm
  • Materiaal: Beuk
  • Domino steen: Ja
  • Dikte: 5 mm
  • Aantal per box: 1800
  • Product Range: Festool Domino
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549058923
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 493296
Lengte
30 mm
Materiaal
Beuk
Domino steen
Ja
Dikte
5 mm
Aantal per box
1800
Afmetingen
5.00 x 30.00 x 18.80 mm